phpMyAdmin 4.9.1-dev - en to lt translation catalogue (1302 entries)

en: "%s" requires %s extension
lt: „%s“ reikalauja %s praplėtimo

en: "DROP DATABASE" statements are disabled.
lt: „DROP DATABASE“ komandos įvykdyti negalima.

en: "PRIMARY" <b>must</b> be the name of and <b>only of</b> a primary key!
lt: "PRIMARY" <b>yra vienintelis</b> pirminio rakto tipas!

en: %B %d, %Y at %I:%M %p
lt: %Y m. %B %d d. %H:%M

en: %d is not valid row number.
lt: %d nėra galimas eilutės numeris.

en: %d table(s)
lt: %d lentelė(-ės)

en: %s days, %s hours, %s minutes and %s seconds
lt: %s d., %s val., %s min. ir %s s

en: %s has been disabled for this MySQL server.
lt: %s šiame MySQL serveryje yra išjungtas.

en: %s is available on this MySQL server.
lt: %s galimas šiame MySQL serveryje.

en: %s is the default storage engine on this MySQL server.
lt: %s yra standartinis saugojimo variklis šiame MySQL serveryje.

en: '%s' database does not exist.
lt: „%s“ duomenų bazė neegzistuoja.

en: (continued)
lt: (tęsinys)

en: (singly)
lt: (pavieniui)

en: , @DATABASE@ will become the database name
lt: , @DATABASE@ taps duomenų bazės pavadinimu

en: , @TABLE@ will become the table name
lt: , @TABLE@ taps lentelės pavadinimu

en: , latest stable version:
lt: , naujausia stabili versija:

en: - none -
lt: - tuščia -

en: -- None --
lt: -- Tuščia --

en: .
lt: ,

en: <code>INSERT DELAYED</code> statements
lt: <code>INSERT DELAYED</code> sakinys

en: <code>INSERT IGNORE</code> statements
lt: <code>INSERT IGNORE</code> sakinys

en: @SERVER@ will become the server name
lt: @SERVER@ taps serverio pavadinimu

en: A newer version of phpMyAdmin is available and you should consider upgrading. The newest version is %s, released on %s.
lt: Nauja phpMyAdmin versija prieinama ir Jūs turėtumėte apsvarstyti atnaujinimą. Naujausia versija yra %s, išleista %s.

en: A primary key has been added on %s.
lt: Stulpeliui %s sukurtas PIRMINIS raktas.

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: Access denied!
lt: Priėjimas uždraustas!

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activate now
lt: Aktyvuoti dabar

en: Add %d value(s)
lt: Pridėti %d reikšmę(-es)

en: Add %s
lt: Pridėti %s

en: Add %s column(s)
lt: Pridėti %s stulpelį(-ius)

en: Add %s column(s) to index
lt: Pridėti %s stulpelį(-ius) į indeksą

en: Add %s statement
lt: Įtraukti %s sakinį

en: Add AUTO_INCREMENT value
lt: Pridėti AUTO_INCREMENT reikšmę

en: Add DROP DATABASE
lt: Pridėti DROP DATABASE

en: Add DROP TABLE
lt: Pridėti DROP TABLE

en: Add DROP VIEW
lt: Pridėti DROP VIEW

en: Add a linestring
lt: Sukurti atkarpų seką

en: Add a new server
lt: Pridėti naują serverį

en: Add a point
lt: Pridėti tašką

en: Add a polygon
lt: Pridėti daugiakampį

en: Add an inner ring
lt: Sukurti vidinį žiedą

en: Add chart
lt: Pridėti diagramą

en: Add column
lt: Pridėti stulpelį

en: Add constraints
lt: Pridėti apribojimą

en: Add event
lt: Pridėti įvykį

en: Add geometry
lt: Pridėti geometriją

en: Add index
lt: Pridėti indeksą

en: Add parameter
lt: Pridėti parametrą

en: Add prefix
lt: Pridėti priešdėlį

en: Add prefix to table
lt: Pridėti priešdėlį lentelės pavadinimui

en: Add primary key
lt: Pridėti pirminį raktą

en: Add search conditions (body of the "where" clause):
lt: Įterpkite paieškos sąlygas į "where" sakinį:

en: Add slave replication user
lt: Pridėti pavaldžiojo serverio (slave) dauginimo (replication) naudotoją

en: Add statements:
lt: Pridėti sakinius:

en: Add this series
lt: Pridėti šią eilę

en: Add/Delete columns
lt: Įterpti/trinti stulpelius

en: Add/Delete criteria rows
lt: Įterpti/Pašalinti požymio eilutes

en: Additional custom header comment (\n splits lines):
lt: Įterpti komentarą į antraštės sritį (eilutėms atskirti naudokite \n):

en: Administration
lt: Administracija

en: Affected rows:
lt: Paveiktos eilutės:

en: All
lt: Viską

en: All status variables
lt: Visi būsenos kintamieji

en: Allow interrupt of import in case script detects it is close to time limit. This might be a good way to import large files, however it can break transactions.
lt: Leisti pertraukti importavimą jei skriptas nustato, kad priartėta prie vykdymo laiko ribos. Gali būti naudinga importuojant didelius failus, tačiau gali sugadinti tranzakcijas.

en: Allow login to any MySQL server
lt: Leisti jungtis prie bet kurio MySQL serverio

en: Allow logins without a password
lt: Leisti prisijungti be slaptažodžio

en: Allow root login
lt: Leisti prisijungti kaip root

en: Allow third party framing
lt: Leisti trečių šalių rėmelius

en: Allow to display all the rows
lt: Leisti rodyti visas eilutes (įrašus)

en: Allow users to customize this value
lt: Leisti naudotojams adaptuoti šią reikšmę

en: Allows adding users and privileges without reloading the privilege tables.
lt: Leisti įterpti naujus vartotojus, bei prisikirti privilegijas, neperkraunant privilegijų lentelės.

en: Allows altering and dropping stored routines.
lt: Leisti keisti pašalinti saugimas programas (stored routines).

en: Allows altering the structure of existing tables.
lt: Leisti keisti jau egzistuojančių lenetelių struktūrą.

en: Allows changing data.
lt: Leisti modifikuoti duomenis.

en: Allows connecting, even if maximum number of connections is reached; required for most administrative operations like setting global variables or killing threads of other users.
lt: Leisti prisijungti, kai viršytas prisijungimų kiekis; Reikalinga daugumai administratoriaus darbų, tokių kaip globalių reikšmių modifikavimui ar vartotojų atjungimui.

en: Allows creating and dropping indexes.
lt: Leisti įterpti ir modifikuoti indeksus.

en: Allows creating new databases and tables.
lt: Leisti kurti naujas duomenų bazes ir lenteles.

en: Allows creating new tables.
lt: Leisti kurti naujas lenteles.

en: Allows creating new views.
lt: Leidžia sukurti naujus rodinius (view).

en: Allows creating stored routines.
lt: Leidžia sukurti naujas saugomas programas (stored routines).

en: Allows creating temporary tables.
lt: Leisti kurti laikinas lenteles.

en: Allows creating, dropping and renaming user accounts.
lt: Leidžia kurti, šalinti ir pervadinti vartotojus.

en: Allows deleting data.
lt: Leisti šalinti duomenis.

en: Allows dropping databases and tables.
lt: Leisti šalinti duomenų bazes ir lenteles.

en: Allows dropping tables.
lt: Leisti šalinti lenteles.

en: Allows executing stored routines.
lt: Leisti įvykdyti saugomas programas (stored routines).

en: Allows importing data from and exporting data into files.
lt: Leisti įterpti ir eksportuoti duomenis iš failų.

en: Allows inserting and replacing data.
lt: Leisti įterpti ir modifikuoti duomenis.

en: Allows locking tables for the current thread.
lt: Leisti užrakinti lenteles procesų metu.

en: Allows performing SHOW CREATE VIEW queries.
lt: Leidžia vykdyti SHOW CREATE VIEW užklausas.

en: Allows reading data.
lt: Leisti skaityti duomenis.

en: Allows reloading server settings and flushing the server's caches.
lt: Leisti perkrauti serverio nustatymus, bei išvalyti laikinąją atmintį (cache).

en: Allows shutting down the server.
lt: Leisti išjungti serverį.

en: Allows the user to ask where the slaves / masters are.
lt: Leisti vartotojo užklausas dėl atstatymo master / slave darbinių stočių.

en: Alter table order by
lt: Pakeisti lentelės rikiavimą pagal

en: An error has been detected and an error report has been automatically submitted based on your settings.
lt: Buvo aptikta klaida ir automatiškai pateikta klaidos ataskaita remiantis jūsų nustatymais.

en: An error has been detected and an error report has been generated but failed to be sent.
lt: Buvo aptikta klaida ir sugeneruota klaidos ataskaita, bet jos išsiųsti nepavyko.

en: An index has been added on %s.
lt: Indeksas sukurtas %s stulpeliui.

en: Analysing logs
lt: Analizuojami žurnalai

en: Analyze
lt: Analizuoti

en: Analyze table
lt: Analizuoti lentelę

en: Analyzing…
lt: Analizuojama…

en: Any
lt: Bet kurį(ią)

en: Any host
lt: Bet kurį prisijungimo adresą

en: Any user
lt: Bet kurį vartotoją

en: Appearance settings
lt: Išvaizdos nustatymai

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: balandžio

en: As defined:
lt: Kaip nurodyta:

en: Ascending
lt: Didėjimo tvarka

en: Attributes
lt: Atributai

en: Aug
lt: Rgp

en: August
lt: rugpjūčio

en: Authentication
lt: Atpažinimas

en: Authentication type
lt: Autentifikacijos tipas

en: Autoextend increment
lt: Automatinis didėjimas

en: Automatic recovery mode
lt: Automatinio atstatymo režimas

en: Automatically create versions
lt: Automatiškai sukurti versijas

en: Available MIME types
lt: Galimi MIME-tipai

en: Average load
lt: Vidutinis apkrovimas

en: Back
lt: Atgal

en: Bad parameters!
lt: Blogi parametrai!

en: Bad type!
lt: Blogas tipas!

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Bigger textarea for LONGTEXT
lt: Didesnis textarea LONGTEXT'ui

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: Binary - do not edit
lt: Dvejetainis - nekeisti

en: Binary log
lt: Dvejetainis log'as

en: Blowfish secret
lt: Blowfish paslaptis

en: Bookmark %s has been created.
lt: Žymė %s sukurta.

en: Bookmark table
lt: Pažymėti lentelę

en: Bookmark this SQL query
lt: Šios SQL užklausą pasižymėti kaip

en: Bookmarked SQL query
lt: Sukurti nuoroda SQL-užklausai

en: Both
lt: Abu

en: Browse
lt: Peržiūrėti

en: Browse foreign values
lt: Naršyti išorines reikšmes

en: Browse mode
lt: Naršymo režimas

en: Browse your computer:
lt: Naršyti savo kompiuteryje:

en: Browser transformation
lt: Naršyklės transformacija

en: Buffer Pool
lt: Buferio Pool'as

en: Buffer Pool Activity
lt: Buferio pool'o veikla

en: Buffer Pool Usage
lt: Buferio Pool'o naudojimas

en: Buffer pool size
lt: Buferio pool'o dydis

en: Buffered memory
lt: Buferio atmintis

en: Bytes received
lt: Gauta baitų

en: Bytes sent
lt: Išsiųsta baitų

en: CHAR columns editing
lt: CHAR stulpelių redagavimas

en: CHAR textarea columns
lt: CHAR tekstinio laukelio stulpelių skaičius

en: CHAR textarea rows
lt: CHAR tekstinio laukelio eilučių skaičius

en: CREATE DATABASE before copying
lt: CREATE DATABASE prieš kopijuojant

en: CSV for MS Excel
lt: CSV formatas MS Excel programai

en: CSV using LOAD DATA
lt: CSV naudojant LOAD DATA

en: Cached memory
lt: Podėlio atmintis

en: Can not find signon authentication script:
lt: Nepavyko surasti prisijungimo tapatumo nustatymo scenarijaus:

en: Can't copy table to same one!
lt: Negalima kopijuoti lentelės į ją pačią!

en: Can't move table to same one!
lt: Negalima perkelti lentelės į ją pačią!

en: Can't rename index to PRIMARY!
lt: Negalima pervadinti indekso į PRIMARY!

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel request
lt: Atsisakyti užklausos

en: Cannot connect: invalid settings.
lt: Neįmanoma prisijungti: neteisingi duomenys.

en: Cannot copy database to the same name. Change the name and try again.
lt: Negalima kopijuoti duombazės su tokiu pat pavadinimu. Pakeiskite pavadinimą ir bandykite dar kartą.

en: Cannot log in to the MySQL server
lt: Nepavyksta prisijungti prie MySQL darbinės stoties

en: Cardinality
lt: Elementų skaičius

en: Change
lt: Redaguoti

en: Change or reconfigure master server
lt: Pakeisti arba perkonfigūruoti pagrindinį (master) serverį

en: Change password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Change settings
lt: Keisti nustatymus

en: Change to %s
lt: Pakeisti į %s

en: Changes tracking
lt: Pakeitimų sekimas

en: Character set of the file
lt: Failo simbolių koduotė

en: Character set of the file:
lt: Simbolių koduotė faile:

en: Charset
lt: Koduotė

en: Charsets
lt: Koduotės

en: Chart
lt: Diagrama

en: Chart Title
lt: Diagramos antraštė

en: Chart arrangement
lt: Diagramos išdėstymas

en: Chart columns
lt: Diagramos stulpeliai

en: Chart title
lt: Diagramos antraštė

en: Check
lt: Pažymėti

en: Check config file permissions
lt: Patikrinti konfigūracijos failo teises

en: Check for latest version
lt: Patikrinti ar naujausia versija

en: Check privileges for database "%s".
lt: Patikrinti duomenų bazės „%s“ privilegijas.

en: Check referential integrity:
lt: Patikrinti sąryšių vientisumą:

en: Check table
lt: Patikrinti lentelę

en: Check tables having overhead
lt: Pažymėti turinčias perteklių

en: Choose column to display
lt: Pasirinkite laukus peržiūrai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Click to dismiss this notification
lt: Paspauskite, kad praleistumėte šį perspėjimą

en: Click to sort.
lt: Spustelėkite surikiuoti.

en: Click to toggle
lt: Spustelėkite suskleidimui/atskleidimui

en: Close
lt: Uždaryti

en: Closed
lt: Uždarytas

en: Collation
lt: Palyginimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Column %s has been dropped.
lt: Stulpelis %s panaikintas.

en: Column information table
lt: Stulpelio informacinė lentelė

en: Column names
lt: Stulpelių vardai

en: Column names in first row
lt: Stulpelių pavadinimai pirmoje eilutėje

en: Column names:
lt: Stulpelių vardai:

en: Column-specific privileges
lt: Specifinės stulpelių privilegijos

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Columns enclosed with:
lt: Laukų reikšmės apskliaustos su:

en: Columns escaped with:
lt: Laukų reikšmės baigiasi simboliu:

en: Columns separated with:
lt: Laukai atskirti su:

en: Command
lt: Komanda

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment out these two lines if you do not need them.
lt: Užkomentuokite (panaikinkite) šias dvi eilutes jeigu Jums jų nereikia.

en: Comments
lt: Komentarai

en: Compress connection
lt: Naudoti suspaustą susijungimą

en: Compress on the fly
lt: Glaudinti

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Compression:
lt: Glaudinti:

en: Configuration contains incorrect data for some fields.
lt: Konfigūracijoje yra neteisingų duomenų tam tikruose laukeliuose.

en: Configuration file
lt: Nustatymų failas

en: Configuration has been saved.
lt: Konfigūracija išsaugota.

en: Configuration saved.
lt: Konfigūracija išsaugota.

en: Configuration storage
lt: Nustatymų saugykla

en: Confirm DROP queries
lt: Patvirtinti DROP užklausas

en: Connections
lt: Prisijungimai

en: Connections / Processes
lt: Prisijungimai / Procesai

en: Constraints for dumped tables
lt: Apribojimai eksportuotom lentelėm

en: Constraints for table
lt: Apribojimai lentelei

en: Containing the word:
lt: Turintys žodį:

en: Content of table @TABLE@
lt: Lentelės @TABLE@ turinys

en: Continue insertion with %s rows
lt: Tęstį įterpimą su %s eilučių

en: Continued table caption
lt: Pratęsta lentelės antraštė

en: Contribute
lt: Prisidėti

en: Control slave:
lt: Valdyti pavaldinį:

en: Control user
lt: Kontroliuoti naudotoją

en: Control user password
lt: Kontroliuoti naudotojų slaptažodį

en: Convert to Kana
lt: Konvertuoti į Kana

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy table to (database<b>.</b>table)
lt: Kopijuoti lentelę į (duomenų_bazė<b>.</b>lentelė)

en: Copy table with prefix
lt: Kopijuoti lentelę su pavadinimo priešdėliu

en: Could not import configuration
lt: Nepavyko importuoti konfigūracijos

en: Could not load default configuration from: %1$s
lt: Nepavyko užkrauti numatytų nustatymų failo iš: %1$s

en: Could not load export plugins, please check your installation!
lt: Nepavyko įkelti eksportuojamų plėtinių, prašome patikrinti įdiegtį!

en: Could not load import plugins, please check your installation!
lt: Nepavyko įkelti importuotų įskiepių, prašome patikrinti įdiegimą!

en: Could not load the progress of the import.
lt: Nepavyko įkelti importo .

en: Could not save configuration
lt: Nepavyko išsaugoti konfigūracijos

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a pma user and give access to these tables.
lt: Sukurti pma naudotoją ir suteikti prieigą prie šių lentelių.

en: Create an index on &nbsp;%s&nbsp;columns
lt: Sukurti indeksą &nbsp;%s&nbsp;stulpeliams

en: Create database
lt: Sukurti duomenų bazę

en: Create database with same name and grant all privileges.
lt: Sukurti duomenų bazę su tokiu pat vardu ir suteikti jai visas privilegijas.

en: Create table
lt: Sukurti lentelę

en: Create version
lt: Sukurti versiją

en: Create view
lt: Sukurti rodinį

en: Created
lt: Sukurta

en: Creation
lt: Sukurta

en: Creation/Update/Check dates
lt: Sukūrimo/atnaujinimo/tikrinimo datos

en: Creation:
lt: Kūrimas:

en: Current settings
lt: Dabartiniai nustatymai

en: Custom
lt: Pritaikytas

en: Custom - display all possible options
lt: Pritaikytas - rodyti visus nustatymus

en: Custom - display all possible options to configure
lt: Individualizuotas - rodyti visus nustatymus

en: Custom - like above, but without the quick/custom choice
lt: Individualizuotas - kaip paminėtas, bet be greito/adaptuoto pasirinkimo

en: Customize default options
lt: Pasirinkti numatytuosius nustatymus

en: Data
lt: Duomenys

en: Data dump options
lt: Duomenų išvedimo nustatymai

en: Data files
lt: Duomenų failai

en: Data home directory
lt: Duomenų pradinis (home) katalogas

en: Data only
lt: Tik duomenys

en: Data pointer size
lt: Duomenų rodyklės dydis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database %1$s has been copied to %2$s.
lt: Duomenų bazė %1$s buvo nukopijuota į %2$s.

en: Database %1$s has been created.
lt: Duomenų bazė %1$s sukurta.

en: Database %1$s has been renamed to %2$s.
lt: Duomenų bazė %1$s pervadinta į %2$s.

en: Database %s has been dropped.
lt: Duomenų bazė %s ištrinta.

en: Database Log
lt: Duomenų bazės žurnalas

en: Database comment
lt: Duomenų bazės komentaras

en: Database name
lt: Duomenų bazės vardas

en: Database name template
lt: Duomenų bazės vardo šablonas

en: Database seems to be empty!
lt: Duomenų bazė atrodo tuščia!

en: Database server
lt: Duomenų bazės serveris

en: Database system or older MySQL server to maximize output compatibility with:
lt: Duomenų bazės sistema arba senesnis MySQL serveris tam, kad maksimaliai pagerinti išvedimo suderinamumą su:

en: Database tree separator
lt: Duomenų bazės medžio skyriklis

en: Database-specific privileges
lt: Specifinės duomenų bazių privilegijos

en: Databases
lt: Duomenų bazės

en: Databases statistics
lt: Duomenų bazių statistika

en: Date
lt: Data

en: Deactivate now
lt: Deaktyvuoti dabar

en: Debug SQL
lt: Derinti SQL

en: Dec
lt: Grd

en: December
lt: gruodžio

en: Default
lt: Nutylint

en: Default database tab
lt: Numatyta duomenų bazės kortelė

en: Default language
lt: Įprastinė kalba

en: Default server
lt: Įprastinis serveris

en: Default server tab
lt: Įprastinė serverio kortelė

en: Default sorting order
lt: Numatytoji rikiavimo tvarka

en: Default table tab
lt: Numatytoji lentelės kortelė

en: Default theme %s not found!
lt: Standartinė tema %s nerasta!

en: Default title
lt: Numatytasis pavadinimas

en: Defines how long (in seconds) a login cookie should be stored in browser. The default of 0 means that it will be kept for the existing session only, and will be deleted as soon as you close the browser window. This is recommended for non-trusted environments.
lt: Nusako kiek ilgai (sekundžių tikslumu) prisijungimo slapukas turėtų būti saugojamas naršyklėje. Numatytoji reikšmė 0 reiškia, kad bus laikoma tik egzistuojančioje sesijoje ir bus ištrinta naršyklės uždarymo momentu. Rekomenduojama nepatikimose aplinkose.

en: Defragment table
lt: Defragmentuoti lentelę

en: Del
lt: Pakeičiant

en: Delayed inserts
lt: Užlaikyti įterpimai

en: Delete
lt: Trinti

en: Delete all cookies on logout
lt: Ištrinti visus slapukus atsijungiant

en: Delete data or table
lt: Ištrinti duomenis arba lentelę

en: Delete the matches for the %s table?
lt: Ištrinti sutapimus %s lentelėje(ei)?

en: Delete the table (DROP)
lt: Ištrinti lentelę (DROP)

en: Delete tracking data row from report
lt: Ištrinti sekimo duomenis iš ataskaitos

en: Deleting
lt: Šaliname

en: Deleting %s
lt: Šaliname: %s

en: Deleting tracking data
lt: Trinami sekimo duomenys

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: Description
lt: Paaiškinimas

en: Designer
lt: Projektavimas

en: Details
lt: Detalės

en: Details…
lt: Detalės…

en: Developer
lt: Kūrėjas

en: Differential
lt: Skirtumas

en: Direct links
lt: Tiesioginės nuorodos

en: Direction
lt: Nukreipimas

en: Disable %s
lt: Išjungti %s

en: Disable foreign key checks
lt: Atsisakyti išorinių raktų tikrinimo

en: Disable multi table maintenance
lt: Išjungti daug lentelių techninę priežiūrą

en: Disable use of INFORMATION_SCHEMA
lt: Neleisti matyti INFORMATION_SCHEMA

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Features
lt: Išvedimo sąvybės

en: Display GIS Visualization
lt: Rodyti GIS vizualizaciją

en: Display MIME types
lt: Rodyti MIME-tipus

en: Display chart
lt: Rodyti diagramą

en: Display columns table
lt: Rodyti lentelės stulpelius

en: Display comments
lt: Rodyti komentarus

en: Display comments <i>(includes info such as export timestamp, PHP version, and server version)</i>
lt: Išvesti detales <i>(įtraukiant tokią info kaip eksporto eksportavimo laiką, PHP versiją ir serverio versiją)</i>

en: Display foreign key relationships
lt: Rodyti išorinių raktų sąryšius

[ctx: Display format]
en: Table
lt: Lentelė

en: Display logo
lt: Rodyti logotipą

en: Display order:
lt: Atvaizdavimo tvarka:

en: Display relational schema
lt: Rodyti sąryšių schema

en: Display servers as a list
lt: Rodyti serverius kaip sąrašą

en: Display servers selection
lt: Rodyti serverių pasirinkimą

en: Displaying Column Comments
lt: Išvesti stulpelių komentarus

en: Displays a clickable thumbnail. The options are the maximum width and height in pixels. The original aspect ratio is preserved.
lt: Parodo aktyvią minitiūrą. Nustatymai: maksimalus plotis ir aukštis pikseliais. Pradinės proporcijos išlaikomos.

en: Displays a link to download this image.
lt: Išvedama nuoroda į šį paveikslėlį (tiesioginis blob atsisiuntimas ir pan.).

en: Displays a link; the column contains the filename. The first option is a URL prefix like "https://www.example.com/". The second option is a title for the link.
lt: Rodoma nuoroda į įvesties lauke įrašytą failo pavadinimą; Pirmoji parinktis — nuorodos prefiksas (pvz "https://domain.com/"), antroji — nuorodos pavadinimas.

en: Displays a part of a string. The first option is the number of characters to skip from the beginning of the string (Default 0). The second option is the number of characters to return (Default: until end of string). The third option is the string to append and/or prepend when truncation occurs (Default: "…").
lt: Rodoma tik dalis teksto. Pirmas parametras nurodo išvedamo teksto pradžią (nutylint: 0). Antrasis parametras nurodo išvedamo teksto kiekį. Jeigu antras parametras nenurodytas tai bus išvestas visas tekstas. Trečiasis parametras nurodo kurios raidės bus prijungtos prie išvedimo teksto (nutylint: …).

en: Displays an image and a link; the column contains the filename. The first option is a URL prefix like "https://www.example.com/". The second and third options are the width and the height in pixels.
lt: Rodo paveikslėlį ir nuorodą į įvedimo lauke įrašytą failo pavadinimą; argumentai: prefiksas (pvz "https://domain.com/"), plotis (pikseliais), aukštis (pikseliais).

en: Divided by %s
lt: Padalintas į %s

en: Do a "query by example" (wildcard: "%")
lt: Vykdyti „užklausą pagal pavyzdį“ (pakaitos simbolis: „%“)

en: Do not abort on INSERT error
lt: Nenutraukti įvykus INSERT klaidai

en: Do not change the password
lt: Nekeisti slaptažodžio

en: Do not import empty rows
lt: Neimportuoti tuščių eilučių

en: Do not use <code>AUTO_INCREMENT</code> for zero values
lt: Nenaudokite <code>AUTO_INCREMENT</code> nulinėms reikšmėms

en: Do not use AUTO_INCREMENT for zero values
lt: Nenaudoti AUTO_INCREMENT nulinėms reikšmėms

en: Do you really want to execute "%s"?
lt: Ar tikrai norite vykdyti „%s“?

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Donate
lt: Paremti

en: Done
lt: Atlikta

en: Download
lt: Parsisiųsti

en: Drop
lt: Šalinti

en: Drop the database (DROP)
lt: Pašalinti duomenų bazę (DROP)

en: Drop the databases that have the same names as the users.
lt: Pašalinti duomenų bazes, turinčias tokius pačius pavadinimus kaip ir vartotojai.

en: Dropping Primary Key/Index
lt: Šalinamas pirminis raktas/indeksas

en: Dump all rows
lt: Išvesti visas eilutes

en: Dump binary columns in hexadecimal notation <i>(for example, "abc" becomes 0x616263)</i>
lt: Rodyti dvejetainius stulpelius šešioliktainėje sistemoje <i>(pavyzdžiui, „abc“ tampa 0x616263)</i>

en: Dump has been saved to file %s.
lt: Atvaizdis įrašytas faile %s.

en: Dump some row(s)
lt: Parodyti keletą eilučių(tes)

en: Dump table
lt: Parodyti lentelę

en: Dumping data for table
lt: Sukurta duomenų kopija lentelei

en: ENUM/SET editor
lt: ENUM/SET redaktorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit event
lt: Redaguoti įvykį

en: Edit mode
lt: Redagavimo režimas

en: Edit next row
lt: Redaguoti kitą įrašą

en: Edit server
lt: Redaguoti serverį

en: Edit settings for %s
lt: Keisti nustatymus %s

en: Edit view
lt: Keisti rodinį

en: Effective
lt: Efektyvus

en: Empty
lt: Išvalyti

en: Empty the table (TRUNCATE)
lt: Ištrinti lentelės duomenis (TRUNCATE)

en: Enable %s
lt: Įjungti %s

en: Enable advanced features in configuration file (<code>config.inc.php</code>), for example by starting from <code>config.sample.inc.php</code>.
lt: Įjungti išplėstines funkcijas konfigūraciniame faile (<code>config.inc.php</code>), pavyzdžiui, pradėti galite nuo <code>config.sample.inc.php</code>.

en: Enable highlighting
lt: Įjungti paryškinimą

en: Enable if you want DB-based query history (requires phpMyAdmin configuration storage). If disabled, this utilizes JS-routines to display query history (lost by window close).
lt: Įjunkite, jeigu norite naudoti duomenų baze paremtą užklausų istoriją (reikalinga phpMyAdmin nustatymų saugykla). Jeigu išjungta, naudoja JavaScript užklausų istorijai rodyti (prarandama uždarius langą).

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Enclose export in a transaction
lt: Naudoti transakciją visam eksportui

en: Enclose table and column names with backquotes
lt: Įdėti lentelių ir laukų pavadinimus į kabutes

en: Encoding Conversion:
lt: Koduotės konvertavimas:

en: End of line
lt: Eilutės galas

en: Engines
lt: Varikliai

en: Error
lt: Klaida

en: Error in ZIP archive:
lt: Klaida ZIP archyve:

en: Error management:
lt: Klaidų valdymas:

en: Error while creating PDF:
lt: Klaida sudarinėjant PDF:

en: Error while moving uploaded file.
lt: Klaida perkeliant atsiųstą failą.

en: Event
lt: Įvykis

en: Event %1$s has been created.
lt: Įvykis %1$s buvo sukurtas.

en: Event %1$s has been modified.
lt: Įvykis %1$s buvo pakeistas.

en: Event scheduler status
lt: Įvykių planuotojo būsena

en: Event type
lt: Įvykio tipas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Excel edition
lt: Excel variantas

en: Excel edition:
lt: Excel variantas:

en: Except
lt: Išskyrus

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Execute at
lt: Vykdyti

en: Execute every
lt: Vykdyti kas

en: Existing configuration file (%s) is not readable.
lt: Esamo konfigūracinio failo (%s) neina nuskaityti.

en: Existing settings will be overwritten!
lt: Esantys nustatymai bus perrašyti!

en: Explain SQL
lt: Paaiškinti SQL

en: Explain output
lt: Paaiškinti išvestį

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export as %s
lt: Eksportuoti kaip %s

en: Export contents
lt: Eksportuoti turinį

en: Export defaults
lt: Eksportuoti numatytąsias reikšmes

en: Export method
lt: Eksporto metodas

en: Export of event %s
lt: Įvykio %s eksportavimas

en: Export time in UTC
lt: Eksportavimo laikas UTC

en: Export type
lt: Eksportavimo tipas

en: Exporting databases from the current server
lt: Eksportuojamos šio serverio duomenų bazės

en: Exporting rows from "%s" table
lt: Eksportuojamos eilutės iš „%s“ lentelės

en: Exporting tables from "%s" database
lt: Eksportuojamos duomenų bazės „%s“ lentelės

en: Extra
lt: Papildomai

en: Extra parameters for iconv
lt: Papildomas parametras iconv

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed attempts
lt: Nepavykę bandymai

en: Failed building chart grid with imported config. Resetting to default config…
lt: Nepavyko sudaryti diagramos tinklelio su importuota konfigūracija. Nustatoma į numatytąją konfigūraciją…

en: Failed parsing config file. It doesn't seem to be valid JSON code.
lt: Nepavyko išnagrinėti konfigūracinio failo. Atrodo, kad tai nėra teisingas JSON kodas.

en: Failed to write file to disk.
lt: Nepavyko įrašyti failo į diską.

en: Features
lt: Galimybės

en: Feb
lt: Vas

en: February
lt: vasario

en: File %s already exists on server, change filename or check overwrite option.
lt: Failas pavadinimu %s jau yra darbinėje stotyje, pakeiskite norimą pavadinimą arba pasirinkite nustatymą leidžiantį perrašyti esamus failus.

en: File may be compressed (%s) or uncompressed.
lt: Failas gali būti suglaudintas (%s) arba nesuglaudintas.

en: File name template:
lt: Failo pavadinimo šablonas:

en: File upload stopped by extension.
lt: Failo įkėlimas sustabdytas dėl failo plėtinio.

en: File uploads are not allowed on this server.
lt: Failų įkeltis neleidžiama šiame serveryje.

en: File was not an uploaded file.
lt: Failas nebuvo įkeltasis failas.

en: Files
lt: Failai

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter by category…
lt: Filtruoti pagal kategoriją…

en: Filter queries by word/regexp:
lt: Filtro užklausa pagal žodį/regexp:

en: Filters
lt: Filtrai

en: Find:
lt: Rasti:

en: Flush the table (FLUSH)
lt: Išvalyti ir perkrauti lentelės podėlį (FLUSH)

en: Following settings will be applied globally and reset to default on server restart:
lt: Sekantys nustatymai bus pritaikyti globaliai ir nustatyti į numatytuosius po serverio pakartotino paleidimo:

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: For default values, please enter just a single value, without backslash escaping or quotes, using this format: a
lt: Nenaudokite išskyrimo simbolių ar kabučiu, nurodydami reikšmę pagal nutylėjimą. Naudokitės šiuo formatu: a

en: Foreign key dropdown order
lt: Svetimo rakto išskleidimo rikiavimas

en: Foreign key limit
lt: Svetimų raktų apribojimas

en: Format
lt: Formatas

en: Format of imported file
lt: Įkelto failo formatas

en: Format-specific options:
lt: Formato specifiniai nustatymai:

en: Format:
lt: Formatas:

en: Formats text as SQL query with syntax highlighting.
lt: Suformuoja tekstą kaip SQL užklausą su sintaksės paryškinimais.

en: Fr
lt: Pn

en: Free memory
lt: Laisva atmintis

en: Free pages
lt: Tušti puslapiai

en: Fri
lt: Pen

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From
lt: Iš

en: Full start
lt: Pilnas paleidimas

en: Full stop
lt: Pilnas išjungimas

en: Full texts
lt: Tekstus rodyti pilnai

en: Function
lt: Funkcija

en: Function to use when dumping data:
lt: Naudoti funkciją kai išvedami duomenys:

en: Functions
lt: Funkcijos

en: GZip output buffering
lt: GZip išvedimo buferis

en: General
lt: Bendra

en: General relation features
lt: Pagrindinės sąryšių sąvybės

en: General settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Generate
lt: Generuoti

en: Generate password
lt: Generuoti slaptažodį

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Geometry %d:
lt: Geometrija %d:

en: Get more themes!
lt: Gauti daugiau išvaizdų!

en: Get support
lt: Gauti pagalbą

en: Gives access to the complete list of databases.
lt: Suteikti prieigą prie visų duomenų bazių sąrašo.

en: Global privileges
lt: Globalios teisės

en: Go
lt: Vykdyti

en: Go back to previous page
lt: Sugrįžti į buvusį puslapį

en: Go back to this page
lt: Grįžti atgal į šį puslapį

en: Got invalid version string from server
lt: Gautas netinkamas versijos formatas iš serverio

en: Grant
lt: Suteikti

en: Grant all privileges on wildcard name (username\_%).
lt: Suteikti visas privilegijas pakaitos vardui (username\_%).

en: Group queries, ignoring variable data in WHERE clauses
lt: Sugrupuoti užklausas, nepaisant kintamųjų duomenų WHERE dalyje

en: HTTP authentication
lt: HTTP autentifikacija

en: Has no effect in this MySQL version.
lt: Negalioja šioje MySQL versijoje.

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Hide databases
lt: Slėpti duomenų bazes

en: Hide query box
lt: Slėpti užklausos laukelį

en: Hide search criteria
lt: Slėpti paieškos kriterijų

en: Hide search results
lt: Slėpti paieškos rezultatus

en: Hide/Show all
lt: Paslėpti/rodyti visus

en: Highlight pointer
lt: Paryškinti žymeklį

en: Highlight selected rows.
lt: Paryškinti pažymėtas eilutes.

en: Home
lt: Pradžia

en: Host
lt: Darbinė stotis

en: Hour
lt: Valanda

en: How many temporary files mysqld has created.
lt: Kiek laikinųjų failų mysqld sukūrė.

en: However on last run no data has been parsed, this usually means phpMyAdmin won't be able to finish this import unless you increase php time limits.
lt: Deja per paskutinį paleidimą jokie nauji duomenys nebuvo nagrinėti, tai dažniausiai reiškia, kad phpMyAdmin negali baigti importuoti nebent Jūs padidintumėte PHP laiko limitą.

en: If TRUE, logout deletes cookies for all servers; when set to FALSE, logout only occurs for the current server. Setting this to FALSE makes it easy to forget to log out from other servers when connected to multiple servers.
lt: Jeigu TIESA, atsijungiant ištrinami slapukai visiems serveriams; jeigu nustatyta NETIESA, atsijungiama tik iš to serverio. Kai nustatymas NETIESA lengva pamiršti atsijungi iš kitų skirtingų serverių (prie kurių esate prisijungę).

en: If this value is greater than 1, MyISAM table indexes are created in parallel (each index in its own thread) during the repair by sorting process.
lt: Jei ši reikšmė yra didesnė už 1, taisant lentelę rūšiavimo procesas MyISAM lentelių indeksus kuria lygiagrečiai (kiekvieną indeksą savo gijoje).

en: If you experience any problems please submit a bug report manually.
lt: Jei patiriate kokių nors problemų, prašome klaidos ataskaitą pateikti rankiniu būdu.

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore all databases; Replicate:
lt: Ignoruoti visas duomenų bazes; Padauginti:

en: Ignore errors
lt: Ignoruoti klaidas

en: Ignore multiple statement errors
lt: Ignoruoti įvairias sakinių klaidas

en: Import
lt: Importuoti

en: Import / export
lt: Importuoti/eksportuoti

en: Import currencies ($5.00 to 5.00)
lt: Importuoti valiutas ($5.00 kaip 5.00)

en: Import currencies <i>(ex. $5.00 to 5.00)</i>
lt: Importuoti valiutas <i>(pavyzdžiui. $5.00 į 5.00)</i>

en: Import defaults
lt: Importuoti numatytąsias reikšmes

en: Import from browser's storage
lt: Importuoti iš naršyklės atminties

en: Import from file
lt: Importuoti iš failo

en: Import has been successfully finished, %d query executed. | Import has been successfully finished, %d queries executed.
lt[0]: Importavimas sėkmingai baigtas, užklausa %d įvykdyta.
lt[1]: Importavimas sėkmingai baigtas, užklausos %d įvykdytos.
lt[2]: Importavimas sėkmingai baigtas, iš viso įvykdyta %d užklausų.

en: Import percentages as proper decimals (12.00% to .12)
lt: Importuoti procentus kaip dešimtainius (12.00% kaip .12)

en: Import percentages as proper decimals <i>(ex. 12.00% to .12)</i>
lt: Importuoti procentus kaip dešimtainius <i>(pavyzdžiui. 12.00% į .12)</i>

en: Importing into the current server
lt: Importuojama į šį serverį

en: Importing into the database "%s"
lt: Importuojama į duomenų bazę „%s“

en: Importing into the table "%s"
lt: Importuojama į lentelę „%s“

en: Include a timestamp of when databases were created, last updated, and last checked
lt: Įtraukti duomenų bazės sukūrimo, paskutinio atnaujinimo ir paskutinio patikrinimo laiką

en: Include table caption
lt: Įterpti lentelės antraštę

en: Includes all privileges except GRANT.
lt: Įtraukti visas teises, išskyrus GRANT.

en: Incomplete params
lt: Nepilni parametrai

en: Incorrect IP address: %s
lt: Neteisingas IP adresas: %s

en: Index
lt: Indeksas

en: Index %s has been dropped.
lt: Indeksas %s ištrintas.

en: Index cache size
lt: Indekso podėlio (cache) dydis

en: Index name:
lt: Indekso vardas&nbsp;:

en: Index type:
lt: Indekso tipas&nbsp;:

en: Indexes
lt: Indeksai

en: Information
lt: Informacija

en: Inner ring %d:
lt: Vidinis žiedas %d:

en: InnoDB Status
lt: InnoDB būsena

en: Ins
lt: Įterpiant

en: Insecure connection
lt: Nesaugus susijungimas

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert another new row
lt: Įterpti kitą naują eilutę

en: Insert as new row
lt: Įterpti kaip naują įrašą

en: Insert as new row and ignore errors
lt: Įterpti kaip naują eilutę ir ignoruoti klaidas

en: Inserted row id: %1$d
lt: Įterpto įrašo id: %1$d

en: Inside column:
lt: Stulpelio viduje:

en: Inside tables:
lt: Viduje lentelių:

en: Instead of <code>INSERT</code> statements, use:
lt: Vietoj <code>INSERT</code> sakinio naudoti:

en: Instructions/Setup
lt: Instrukcijos/Diegimas

en: Insufficient space to save the file %s.
lt: Nėra pakankamai vietos išsaugoti failui %s.

en: Invalid authentication method set in configuration:
lt: Blogai nustatytas identifikavimo metodas nustatymuose:

en: Invalid column (%s) specified! Ensure that columns names are spelled correctly, separated by commas, and not enclosed in quotes.
lt: Blogai nurodyti stulpeliai (%s)! Įsitikinkite, kad stulpelių vardai parašyti gerai, atskirti kableliais ir apskliausti (apimti, aptverti) kabutėmis.

en: Invalid column count in CSV input on line %d.
lt: Neteisingas stulpelių skaičius CSV įvedimo eilutėje %d.

en: Invalid format of CSV input on line %d.
lt: Neteisingas CSV įvedimo formatas eilutėje %d.

en: Invalid parameter for CSV import: %s
lt: Negalimas parametras CSV importavimui: %s

en: Invalid server index: %s
lt: Blogas serverio indeksas: %s

en: Invalid table name
lt: Neteisingas lentelės vardas

en: Is deterministic
lt: Yra apibrėžtas

en: Issue
lt: Bėda

en: Jan
lt: Sau

en: January
lt: sausio

en: Jul
lt: Lie

en: July
lt: liepos

en: Jump to Log table
lt: Eiti į žurnalo lentelę

en: Jun
lt: Bir

en: June
lt: birželio

en: Key should contain letters, numbers [em]and[/em] special characters.
lt: Raktas turėtų būti sudarytas iš raidžių, skaičių [em]ir[/em] specialiųjų ženklų.

en: Keyname
lt: Indekso pavadinimas

en: Kill
lt: Stabdyti procesą

en: Label column
lt: Etiketės stulpelis

en: Label key
lt: Pavadinimo raktas

en: Landscape
lt: Peizažinis

en: Language
lt: Kalba

en: Last check
lt: Paskutinis patikrinimas

en: Last check:
lt: Paskutinis patikrinimas:

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Last update:
lt: Paskutinis atnaujinimas:

en: Last version
lt: Paskutinė versija

en: Left
lt: Kairė

en: Length/Values
lt: Ilgis/reikšmės*

en: Let every user access this bookmark
lt: Leisti kitiems vartotojams naudotis šia žyme

en: License
lt: Licencija

en: Limit column characters
lt: Apriboti stulpelių simbolius

en: Limits the number of commands that change any table or database the user may execute per hour.
lt: Riboti komandų, kurios modifikuoja lenteles ar duomenų bazes, kiekį per valandą.

en: Limits the number of new connections the user may open per hour.
lt: Riboti prisijungimų kiekį per valandą.

en: Limits the number of queries the user may send to the server per hour.
lt: Riboti užklausų, kurias naudotojas gali siųsti į serverį, kiekį per valandą.

en: Limits the number of simultaneous connections the user may have.
lt: Riboti skaičių lygiagrečių prisijungimų kurį naudotojai gali turėti.

en: Lines terminated with:
lt: Eilutės baigiasi simboliu:

en: Linestring
lt: Atkarpų seka

en: Linestring %d:
lt: Eilučių seka %d:

en: Links to
lt: Sąryšis su

en: List of changes
lt: Pakeitimų sąrašas

en: List of trusted proxies for IP allow/deny
lt: Sąrašas patikimų proxy serverių IP leidimui/atmetimui

en: Loading logs
lt: Įkeliami žurnalai

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Local
lt: Lokali darbinė stotis

en: Log buffer size
lt: Žurnalo (log) buferio dydis

en: Log cache size
lt: Žurnalo (log) podėlio (cache) dydis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log name
lt: Logo pavadinimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Log statistics
lt: Registruoti statistiką

en: Login Information
lt: Prisijungimo informacija

en: Login cookie store
lt: Prisijungimo slapuko saugojimas

en: Login cookie validity
lt: Prisijungimo slapuko galiojimas

en: Login without a password is forbidden by configuration (see AllowNoPassword)
lt: Prisijungimą be slaptažodžio draudžia nustatymai (žiūrėti AllowNoPassword)

en: Logo link URL
lt: Logotipo saito adresas

en: Logo link target
lt: Logotipas nukreipia į nuorodą

en: Logout URL
lt: Atsijungimo nuoroda

en: MIME TYPES FOR TABLE
lt: MIME TIPAI LENTELEI

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Make sure you have a unique server-id in your configuration file (my.cnf). If not, please add the following line into [mysqld] section:
lt: Įsitikinkite, kad serverio identifikacinis numeris yra unikalus jūsų nustatymų faile (my.cnf). Jei ne, tada įterpkite šią eilutę į [mysqld] skiltį:

en: Manage your settings
lt: Keiskite savo nustatymus

en: Mar
lt: Kov

en: March
lt: kovo

en: Master configuration
lt: Pagrindinio serverio nustatymai

en: Master replication
lt: Pagrindinio serverio replikavimas

en: Master status
lt: Pagrindinio serverio būklė (Master status)

en: Max: %s%s
lt: Didžiausias dydis: %s%s

en: Maximal length of created query
lt: Didžiausias sukurtos užklausos ilgis

en: Maximal number of table preferences to store
lt: Didžiausias skaičius išsaugomų lentelės nustatymų

en: Maximum databases
lt: Didžiausias duomenų bazių skaičius

en: Maximum displayed SQL length
lt: Maksimalus SQL rodymo ilgis

en: Maximum execution time
lt: Ilgiausias vykdymo laikas

en: Maximum number of rows to display
lt: Maksimalus skaičius eilučių rodymui

en: Maximum size for input field
lt: Didžiausias dydis įvedimo laukeliui

en: Maximum size for temporary files on index creation
lt: Maksimalus laikinų failų dydis kuriant indeksus

en: Maximum size for temporary sort files
lt: Maksimalus laikinų rūšiavimo failų dydis

en: Maximum table tree depth
lt: Maksimalus lentelių medžio gylis

en: Maximum tables
lt: Didžiausias skaičius lentelių

en: May
lt: Geg

en: MediaWiki Table
lt: MediaWiki lentelė

en: Memory limit
lt: Atminties apribojimai

en: Merge with current configuration
lt: Sulieti su dabartiniais nustatymais

en: Minimum size for input field
lt: Mažiausias dydis įvedimo laukelio

en: Minute
lt: Minutė

en: Missing a temporary folder.
lt: Trūksta laikino katalogo.

en: Missing data for %s
lt: Trūksta duomenų %s

en: Missing parameter:
lt: Trūkstamas parametras:

en: Missing phpMyAdmin configuration storage tables
lt: Trūksta phpMyAdmin nustatymų saugyklos lentelių

en: Missing value in the form!
lt: Trūksta reikšmės formoje!

en: Mo
lt: Pr

en: Modifications have been saved
lt: Pakeitimai išsaugoti

en: Mon
lt: Pir

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Monitor Instructions
lt: Monitor instrukcijos

en: More
lt: Daugiau

en: More settings
lt: Daugiau nustatymų

en: Move Menu
lt: Perkelti meniu

en: Move table to (database<b>.</b>table)
lt: Perkelti lentelę į (duomenų_bazė<b>.</b>lentelė)

en: MyISAM concurrent inserts
lt: MyISAM lygiagretieji įterpimai

en: MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).
lt: MySQL grąžino tuščią rezultatų rinkinį (nėra eilučių).

en: MySQL said:
lt: MySQL atsakymas:

en: NO
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Natural order
lt: Natūrali tvarka

en: New name
lt: Naujas vardas

en: New server
lt: Naujas serveris

en: No
lt: Ne

en: No Password
lt: Nėra slaptažodžio

en: No Privileges
lt: Nėra privilegijų

en: No activity within %s seconds; please log in again.
lt: Daugiau nei %s sekundžių nebuvo atlikta jokių veiksmų, prašome prisijungti iš naujo.

en: No change
lt: Nėra pakeitimų

en: No data
lt: Nėra duomenų

en: No data found
lt: Duomenys nerasti

en: No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See [doc@faq1-16]FAQ 1.16[/doc].
lt: Nebuvo gauta duomenų importavimui. Arba be failo pavadinimo išsiųsta arba failo dydis viršija didžiausią leidžiamą dydį PHP konfigūracijos. Žiūrėti [doc@faq1-16]DUK 1.16[/doc].

en: No databases
lt: Nėra duomenų bazių

en: No databases selected.
lt: Nepažymėjote duomenų bazės.

en: No files found inside ZIP archive!
lt: ZIP archyve nerasta failų!

en: No index defined!
lt: Nėra aprašytų indeksų!

en: No index parts defined!
lt: Neaprašytos indekso dalys!

en: No newer stable version is available
lt: Prieinama naujesnė stabili versija

en: No preview available.
lt: Peržiūra negalima.

en: No privileges.
lt: Be teisių.

en: No tables found in database.
lt: Duomenų bazėje nerasta lentelių.

en: No tables selected.
lt: Nėra pažymėtų lentelių.

en: No user found.
lt: Nerasta jokių naudotojų.

en: No users selected for deleting!
lt: Nepasirinta vartotojų trynimui!

en: No valid image path for theme %s found!
lt: Nerasta tinkamo paveiksliukų kelio temai %s!

en: None
lt: Ne

[ctx: None encoding conversion]
en: None
lt: Nėra

[ctx: None for default]
en: None
lt: Jokio

[ctx: None privileges]
en: None
lt: Nėra

en: Not replicated
lt: Nepadaugintas

en: Note: Enabling the database statistics here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.
lt: Pastaba: jeigu duomenų bazės statistika įjungta, duomenų srautas tarp www ir MySQL darbinių stočių gali labai padidėti.

en: Note: If the file contains multiple tables, they will be combined into one.
lt: Pastaba: Jei failas turi keletą lentelių jos bus sukombinuotos į vieną.

en: Note: Setting these options to 0 (zero) removes the limit.
lt: Pastaba: nėra jokių apribojimų jeigu reikšmė nurodyta lygi 0 (nuliui).

en: Nov
lt: Lap

en: November
lt: lapkričio

en: Now, add the following lines at the end of [mysqld] section in your my.cnf and please restart the MySQL server afterwards.
lt: Dabar įdėkite sekančias eilutes į [mysqld] skyrelio pabaigą faile my.cnf ir po to prašome iš naujo paleiskite MySQL serverį.

en: Nowhere
lt: Niekur

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of inserted rows
lt: Įkeltų eilučių skaičius

en: Number of rows displayed when browsing a result set. If the result set contains more rows, "Previous" and "Next" links will be shown.
lt: Eilučių (įrašų) skaičius ekrane naršant rezultatų rinkinį. Jeigu rezultatų rinkinys turi daugiau eilučių, „Ankstesnis“ ir „Kitas“ saito nuorodos bus parodytos.

en: Number of rows per page
lt: Eilučių skaičius puslapyje

en: Number of rows:
lt: Eilučių skaičius:

en: OFF
lt: IŠJUNGTA

en: OK
lt: Gerai

en: ON
lt: ĮJUNGTA

en: Object creation options
lt: Objekto kūrimo nustatymai

en: Object creation options (all are recommended)
lt: Objekto kūrimo nustatymai (visi yra rekomenduojami)

en: Oct
lt: Spa

en: October
lt: spalio

en: Official Homepage
lt: Oficialus phpMyAdmin tinklalapis

en: On completion preserve
lt: Pabaigus išlaikyti

en: Once you restarted MySQL server, please click on Go button. Afterwards, you should see a message informing you, that this server <b>is</b> configured as master.
lt: Kai iš naujo paleisite MySQL serverį, prašome paspausti mygtuką Vykdyti. Po to turėtumėte pamatyti informacinę žinutę, kad šis serveris <b>yra</b> sukonfigūruotas kaip pagrindinis (master).

en: Only show keys
lt: Rodyti tik raktus

en: Open
lt: Atverti

en: Open new phpMyAdmin window
lt: Atverti naują phpMyAdmin langą

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Optimize
lt: Optimizuoti

en: Optimize table
lt: Optimizuoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Or
lt: Arba

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Original position
lt: Pirminė padėtis

en: Other
lt: Kita

en: Other core settings
lt: Kiti branduolio nustatymai

en: Outer ring:
lt: Išorinis žiedas:

en: Output
lt: Išvedimas

en: Output:
lt: Išvestis:

en: Overhead
lt: Perteklius

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Overwrite existing file(s)
lt: Perrašyti esamus failus

en: PDF schema: pages table
lt: PDF schema: puslapių lentelė

en: Packed
lt: Suspausta

en: Page name
lt: Puslapio vardas

en: Page number:
lt: Puslapis:

en: Page titles
lt: Puslapių pavadinimai

en: Pages containing data
lt: Puslapiai su duomenimis

en: Paper size
lt: Lapo dydis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Partial import: allow interrupt
lt: Dalinis importas: leisti pertrauktis

en: Partial import: skip queries
lt: Dalinis importas: praleisti užklausas

en: Partial texts
lt: Tekstus rodyti dalinai

en: Partition %s
lt: Skaidinys %s

en: Partition maintenance
lt: Skaidinio diagnostika

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Permanent query history
lt: Nuolatinė užklausų istorija

en: Persistent connections
lt: Ilgalaikiai sujungimai

en: Please be patient, the file is being uploaded. Details about the upload are not available.
lt: Prašome palaukti, failas siunčiamas. Informacijos apie siuntimą nėra.

en: Please create web server writable folder [em]config[/em] in phpMyAdmin top level directory as described in [doc@setup_script]documentation[/doc]. Otherwise you will be only able to download or display it.
lt: Prašome interneto serveryje phpMyAdmin pagrindiniame kataloge sukurti įrašomą [em]config[/em] katalogą kaip parašyta [doc@setup_script]dokumentacijoje[/doc]. Kitaip Jūs galėsite jį tik parsisiųsti ir peržiūrėti.

en: Please select databases:
lt: Prašome pasirinkti duomenų bazes:

en: Point
lt: Taškas

en: Point %d
lt: Taškas %d

en: Point:
lt: Taškas:

en: Polygon
lt: Daugiakampis

en: Polygon %d:
lt: Daugiakampis %d:

en: Portrait
lt: Portretinis

en: Position
lt: Padėtis

en: Possible performance issues
lt: Galimos našumo bėdos

en: Previous import timed out, after resubmitting will continue from position %d.
lt: Ankstesnio importavimo laikas baigėsi, po pakartotino failo išsiuntimo bus tęsiama nuo %d pozicijos.

en: Primary
lt: Pirminis

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print view
lt: Spausdinti struktūrą

en: Privileges
lt: Privilegijos

en: Problems with indexes of table `%s`
lt: Iškilo problemos su `%s` lentelės indeksais

en: Procedures
lt: Procedūros

en: Processes
lt: Procesai

en: Profiling
lt: Profiliavimas

en: Profiling results
lt: Profiliavimo rezultatai

en: Propose table structure
lt: Analizuoti lentelės struktūrą

en: Protect binary columns
lt: Apsaugoti dvejetainius stulpelius

en: Put columns names in the first row
lt: Stulpelių pavadinimus įrašyti pirmoje eilutėje

en: Query
lt: SQL užklausa

en: Query Cache usage
lt: Užklausų pagreitinimo (kešo) naudojamumas

en: Query analyzer
lt: Užklausos analizatorius

en: Query cache
lt: Užklausų saugykla

en: Query cache efficiency
lt: Užklausų pagreitinimo (kešo) efektyvumas

en: Query cache usage
lt: Užklausų pagreitinimo (kešo) naudojamumas

en: Query cache used
lt: Užklausų pagreitinimas (kešas) naudojamas

en: Query error
lt: Užklausos klaida

en: Query history length
lt: Užklausų istorijos ilgis

en: Query results operations
lt: Veiksmai su užklausos rezultatais

en: Query statistics
lt: Užklausų statistika

en: Query window
lt: Užklausų langas

en: Quick
lt: Greitas

en: Quick - display only the minimal options
lt: Trumpas - rodomi tik minimalūs nustatymai

en: Quick - display only the minimal options to configure
lt: Greitas - rodomi tik minimalūs nustatymai

en: Quick steps to set up advanced features:
lt: Greiti žingsneliai nustatyti išplėstines galimybes:

en: Re-login to phpMyAdmin to load the updated configuration file.
lt: Iš naujo prisijunkite prie phpMyAdmin tam, kad užkrautumėte atnaujintą konfigūracijos failą.

en: Re-type
lt: Įveskite dar kartą

en: Read misses
lt: Skaitymo nepataikymai

en: Read misses in %
lt: Skaitymo nepataikymai %

en: Read requests
lt: Skaitymo užklausos

en: Reading of version failed. Maybe you're offline or the upgrade server does not respond.
lt: Nepavyko nuskaityti versijos. Galbūt Jūs esate atsijungęs arba serveris neatsako.

en: Rebuild
lt: Perdaryti

en: Received
lt: Gauta

en: Recent tables
lt: Paskiausios lentelės

en: Recently used table
lt: Paskiausiai naudota lentelė

en: Recently used tables
lt: Paskiausiai naudotos lentelės

en: Recoding engine
lt: Įrašymo varikliukas

en: Recommendation
lt: Rekomendacija

en: Record cache size
lt: Įrašo podėlio (cache) dydis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh rate
lt: Naujinimo dažnis

en: Related links:
lt: Susijusios nuorodos:

en: Relation table
lt: Sąryšių lentelė

en: Relational key
lt: Sąryšių raktas

en: Relational schema
lt: Ryšių schema

en: Reload
lt: Įkrauti iš naujo

en: Reload page
lt: Puslapį įkelti iš naujo

en: Reloading the privileges
lt: Perkraunamos privilegijos

en: Remember file name template
lt: Atsiminti failo vardo šabloną

en: Remember table's sorting
lt: Įsiminti lentelės rūšiavimą

en: Remove CRLF characters within columns
lt: Pašalinti CRLF simbolius laukeliuose

en: Remove database
lt: Pašalinti duomenų bazę

en: Remove last parameter
lt: Pašalinti paskutinį parametrą

en: Remove partitioning
lt: Pašalinti skaidymą

en: Removing Selected Users
lt: Šalinami pažymėti vartotojai

en: Rename table to
lt: Pervadinti lentelę į

en: Rename to
lt: Pervadinti į

en: Rename view to
lt: Pervadinti rodinį į

en: Repair
lt: Taisyti

en: Repair table
lt: Taisyti lentelę

en: Repair threads
lt: Gijų skaičius remonto metu

en: Repeat headers
lt: Pakartoti antraštes

en: Replace NULL with:
lt: Pakeisti NULL į:

en: Replace existing bookmark of same name
lt: Pakeisti jau egzistuojančią žymę tuo pačiu vardu

en: Replace table prefix
lt: Pakeisti lentelės pavadinimo priešdėlį

en: Replicate all databases; Ignore:
lt: Padauginti visas duomenų bazes; Ignoruoti:

en: Replicated
lt: Padaugintas

en: Replication
lt: Replikavimas

en: Replication status
lt: Dauginimo būsena

en: Report title:
lt: Ataskaitos antraštė:

en: Reset
lt: Atstatyti į pradinę būseną

en: Reset slave
lt: Paleisti iš naujo pavaldųjį serverį (reset slave)

en: Reset to default
lt: Atstatyti numatytąsias reikšmes

en: Resource limits
lt: Išteklių apribojimai

en: Restore column order
lt: Atstatyti stulpelių rikiavimą

en: Restore default value
lt: Atstatyti numatytąsias reikšmes

en: Return length/values
lt: Grąžinimo Ilgis/reikšmės

en: Return options
lt: Grąžinimo parametrai

en: Return type
lt: Grąžinimo tipas

en: Returns
lt: Grąžina

en: Revoke
lt: Panaikinti

en: Revoke all active privileges from the users and delete them afterwards.
lt: Panaikinti visas aktyvias vartotojų privilegijas ir pašalinti vartotojus.

en: Right
lt: Dešinė

en: Row length
lt: Eilutės ilgis

en: Row marker
lt: Eilutės žymeklis

en: Row size
lt: Eilutės dydis

en: Row to begin at:
lt: Eilutės prasideda nuo:

en: Rows
lt: Eilutės

en: Rows:
lt: Eilutės:

en: Rule details
lt: Taisyklės detalės

en: Run SQL query/queries on database %s
lt: Vykdyti SQL sakinius duomenų bazėje %s

en: SCHEMA ERROR:
lt: SCHEMOS KLAIDA:

en: SQL Query box
lt: SQL užklausos langelis

en: SQL compatibility mode
lt: SQL suderinamumo režimas

en: SQL compatibility mode:
lt: SQL suderinamumo režimas:

en: SQL data access
lt: SQL duomenų priėjimas

en: SQL execution
lt: SQL vykdymas

en: SQL history
lt: SQL užklausų istorija

en: SQL queries
lt: SQL užklausos

en: SQL query
lt: SQL užklausa

en: SQL query history table
lt: SQL užklausų žurnalo lentelė

en: SQL query on database <b>%s</b>:
lt: SQL-užklausa duomenų bazėje <b>%s</b>:

en: SQL query tracking table
lt: SQL užklausų sekimo lentelė

en: SQL statements executed.
lt: SQL užklausos įvykdytos.

en: Sa
lt: Št

en: Sat
lt: Šeš

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save as file
lt: Išsaugoti į failą

en: Save directory
lt: Išsaugoti katalogą

en: Save on server
lt: Išsaugoti serveryje

en: Save output to a file
lt: Išsaugoti į failą

en: Save to browser's storage
lt: Išsaugoti į naršyklės atmintinę

en: Saved on: @DATE@
lt: Išsaugota: @DATE@

en: Schema of the %s database - Page %s
lt: Duomenų bazės %s schema - %s puslapis

en: Script timeout passed, if you want to finish import, please %sresubmit the same file%s and import will resume.
lt: Baigėsi skripto vykdymui skirtas laikas, jeigu norite pabaigti importuoti prašome dar kartą %ssiųsti tą patį failą%s ir importavimas bus tęsiamas.

en: Search
lt: Paieška

en: Search in database
lt: Paieška duomenų bazėje

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Second
lt: Sekundės

en: Security
lt: Saugumas

en: Security type
lt: Saugumo tipas

en: See slave status table
lt: Peržiūrėti pavaldžiojo serverio būklės lentelę

en: Select Export Relational Type
lt: Pasirinkti eksportavimo sąryšinį tipą

en: Select Foreign Key
lt: Pasirinkti Foreign Key

en: Select all
lt: Pažymėti visas(-us)

en: Select binary log to view
lt: Pasirinkti dvejetainį žurnalą (log) peržiūrai

en: Select columns (at least one):
lt: Pasirinkite stulpelius (bent vieną):

en: Select from the web server upload directory <b>%s</b>:
lt: Pasirinkti iš saityno serverio atsisiuntimų katalogą <b>%s</b>:

en: Select page
lt: Pasirinkite puslapį

en: Select referenced key
lt: Pasirinkite siejamą raktą

en: Select series:
lt: Pasirinkite eiles:

en: Select two columns
lt: Pasirinkite du stulpelius

en: Select two different columns
lt: Pasirinkite du skirtingus stulpelius

en: Selected time range:
lt: Pasirinktas laiko tarpas:

en: Sent
lt: Siųsta

en: Sep
lt: Rgs

en: September
lt: rugsėjo

en: Server
lt: Serveris

en: Server ID
lt: Serverio ID

en: Server configuration
lt: Serverio nustatymai

en: Server connection collation
lt: Serverio ryšio palyginimas

en: Server connection:
lt: Serverio prisijungimas :

en: Server hostname
lt: Serverio adresas

en: Server is configured as slave in a replication process. Would you like to:
lt: Serveris yra sukonfigūruotas kaip pavaldusis (slave) dauginimo (replication) procese. Ar norėtume:

en: Server name template
lt: Serverio vardo šablonas

en: Server port
lt: Serverio jungtis

en: Server running with Suhosin. Please refer to %sdocumentation%s for possible issues.
lt: Serveris veikia su Suhosin. Prašome perskaityti %sdokumentaciją%s dėl galimų problemų.

en: Server socket
lt: Serverio prievadas (socket)

en: Server type:
lt: Serverio tipas :

en: Server variables and settings
lt: Serverio kintamieji ir nustatymai

en: Server:
lt: Darbinė stotis:

en: Servers
lt: Serveriai

en: Session value
lt: Sesijos reikšmė

en: Set log_output to %s
lt: Nustatyti log_output į %s

en: Set value: %s
lt: Nustatyti reikšmę: %s

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings will be imported from your browser's local storage.
lt: Nustatymai bus importuoti iš Jūsų naršyklės vidinės atminties.

en: Settings will be saved in your browser's local storage.
lt: Nustatymai bus išsaugoti Jūsų naršyklės vidinėje atmintyje.

[ctx: Short month name]
en: May
lt: Geg

[ctx: Short week day name]
en: Sun
lt: Sek

en: Show
lt: Rodyti

en: Show "Drop database" link to normal users
lt: Rodyti „Pašalinti duomenų bazę“ nuorodą paprastiems naudotojams

en: Show BLOB contents
lt: Rodyti BLOB turinį

en: Show Full Queries
lt: Rodyti pilnas užklausas

en: Show PHP information
lt: Rodyti PHP informaciją

en: Show SQL queries
lt: Rodyti SQL užklausas

en: Show all
lt: Rodyti viską

en: Show binary contents
lt: Rodyti dvejetainį turinį

en: Show color
lt: Rodyti spalvą

en: Show connected slaves
lt: Rodyti prisijungusius pavaldinius

en: Show create database form
lt: Rodyti duomenų bazės sukūrimo formą

en: Show detailed MySQL server information
lt: Rodyti išsamią MySQL serverio informaciją

en: Show field types
lt: Rodyti laukelių tipus

en: Show form
lt: Rodyti formą

en: Show function fields
lt: Rodyti funkcijų laukelius

en: Show grid
lt: Rodyti tinklelį

en: Show hidden messages (#MSG_COUNT)
lt: Rodyti paslėptas žinutes (#MSG_COUNT)

en: Show insert query
lt: Rodyti įterptą užklausą

en: Show master status
lt: Rodyti pagrindinio serverio būklę

en: Show only listed databases
lt: Rodyti tik šias duomenų bazes

en: Show open tables
lt: Rodyti atidarytas lenteles

en: Show password change form
lt: Rodyti slaptažodžio keitimo formą

en: Show phpinfo() link
lt: Rodyti phpinfo() nuorodą

en: Show query box
lt: Rodyti užklausos laukelį

en: Show search criteria
lt: Rodyti paieškos kriterijų

en: Show search results
lt: Rodyti paieškos rezultatas

en: Show server listing as a list instead of a drop down.
lt: Rodyti serverio sąrašą kaip paprastą sąrašą vietoje išskleidžiamojo sąrašo.

en: Show slave status
lt: Rodyti pavaldinio būklę

en: Show statistics
lt: Rodyti statistika

en: Show this query here again
lt: Rodyti šią užklausą vėl

en: Show unformatted values
lt: Rodyti nesuformatuotas reikšmes

en: Showing SQL query
lt: Rodoma SQL užklausa

en: Showing as PHP code
lt: Rodomas PHP kodas

en: Showing bookmark
lt: Rodomos žymelės

en: Showing rows %1$s - %2$s.
lt: Rodomos eilutės %1$s - %2$s.

en: Signon URL
lt: Prisijungimo adresas

en: Signon authentication
lt: Prisijungimo tapatybės nustatymas

en: Signon session name
lt: Prisijungimo sesijos vardas

en: Size
lt: Dydis

en: Skip Explain SQL
lt: Praleisti SQL užklausos aiškinimą

en: Skip current error
lt: Praleisti šią klaidą

en: Skip locked tables
lt: Praleisti užrakintas lenteles

en: Skipping errors might lead into unsynchronized master and slave!
lt: Klaidų praleidinėjimas gali nuvesti iki nesusinchronizavimo tarp pagrindinio ir jam pavaldžių serverių!

en: Slave IO Thread not running!
lt: Pavaldžioji (slave) IO gija neveikia!

en: Slave SQL Thread not running!
lt: Pavaldžioji (slave) SQL gija neveikia!

en: Slave configuration
lt: Pavaldžiojo (Slave) serverio konfigūracija

en: Slave replication
lt: Pavaldžiojo serverio replikavimas

en: Slave status
lt: Pavaldžiojo serverio būklė (Slave status)

en: Small/Big All
lt: Mažinti/didinti visus

en: Snap to grid
lt: Pritraukti prie tinklelio

en: Sorry, we failed to restore the dropped event.
lt: Atsiprašome, nepavyko atstatyti pašalinto įvykio.

en: Sort
lt: Rūšiuoti

en: Sort buffer size
lt: Rūšiavimo buferio dydis

en: Sort by key
lt: Rūšiuoti pagal raktą

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Space usage
lt: Vietos naudojimas

en: Stand-in structure for view
lt: Tik struktūra rodiniui

en: Start IO Thread only
lt: Pradėti tik IO giją

en: Start Monitor
lt: Paleisti Monitor

en: Start SQL Thread only
lt: Pradėti tik SQL giją

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Statements
lt: Parametrai

en: Statements to track
lt: Sekamos užklausos

en: Status
lt: Būsena

en: Status variable(s)
lt: Būsenos kintamasis(ieji)

en: Stop IO Thread only
lt: Sustabdyti tik IO giją

en: Stop SQL Thread only
lt: Sustabdyti tik SQL giją

en: Storage Engine
lt: Saugojimo variklis

en: Structure
lt: Struktūra

en: Structure and data
lt: Struktūra ir duomenys

en: Structure for view
lt: Struktūra peržiūrėjimui

en: Structure of %s
lt: Struktūra %s

en: Structure of table @TABLE@
lt: Lentelės @TABLE@ struktūra

en: Structure only
lt: Tik struktūra

en: Structure snapshot
lt: Momentinė struktūros kopija

en: Su
lt: Sk

en: Submit
lt: Siųsti

en: Submit Query
lt: Vykdyti užklausą

en: Submitted form contains errors
lt: Pateiktoje formoje yra klaidų

en: Succeeded
lt: Pavyko

en: Suhosin warning
lt: Suhosin įspėjimas

en: Sum
lt: Sumos

en: Sum of grouped rows:
lt: Sugrupuotų eilučių suma:

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Switch to %svisual builder%s
lt: Pereiti į %svizualią daryklę%s

en: Switch to copied database
lt: Pereiti į nukopijuotą duomenų bazę

en: Switch to copied table
lt: Pereiti į lentelės kopiją

en: Syntax to use when inserting data
lt: Tikrinti sintaksę kai įterpiami duomenys

en: Syntax to use when inserting data:
lt: Naudoti sintaksę kai įterpiami duomenys:

en: System memory
lt: Sistemos atmintis

en: System swap
lt: Sistemos swap

en: Table
lt: Lentelė

en: Table %1$s has been altered successfully.
lt: Lentelė %1$s sėkmingai pakeista.

en: Table %s already exists!
lt: Lentelė %s jau yra!

en: Table %s has been copied to %s.
lt: Letelė %s nukopijuota į %s.

en: Table %s has been emptied.
lt: Lentelės reikšmės %s ištuštintos.

en: Table %s has been flushed.
lt: Lentelės buferis  %s išvalytas.

en: Table %s has been moved to %s.
lt: Lentelė %s perkelta į %s.

en: Table caption
lt: Lentelės antraštė

en: Table comments
lt: Lentelės komentarai

en: Table comments:
lt: Lentelės komentarai:

en: Table maintenance
lt: Lentelės diagnostika

en: Table name
lt: Lentelės vardas

en: Table name template
lt: Lentelės vardo šablonas

en: Table of contents
lt: Turinys

en: Table options
lt: Lentelės parinktys

en: Table structure for table
lt: Sukurta duomenų struktūra lentelei

en: Table tree separator
lt: Lentelės medžio skyriklis

en: Table-specific privileges
lt: Specifinės lentelių privilegijos

en: Tables
lt: Lentelės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Target database
lt: Į duomenų bazę

en: Temporary data
lt: Laikini duomenys

en: Test
lt: Išbandyti

en: Text fields
lt: Teksto laukeliai

en: Textarea columns
lt: Textarea stulpeliai

en: Textarea rows
lt: Textarea eilutės

en: Texy! text
lt: Texy! tekstas

en: Th
lt: Kt

en: Thank you for submitting this report.
lt: Ačiū, kad pateikėte šią ataskaitą.

en: The %s extension is missing. Please check your PHP configuration.
lt: %s plėtinys nerastas. Prašome patikrinti PHP nustatymus.

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
lt: Failas %s nėra prieinamas šioje sistemoje, norint sužinoti daugiau prašome apsilankyti %s.

en: The %s functionality is affected by a known bug, see %s
lt: %s funkcionalumas paveiktas žinomos klaidos, žiūrėti %s

en: The %s table doesn't exist!
lt: Lentelė %s neegzistuoja!

en: The XML file specified was either malformed or incomplete. Please correct the issue and try again.
lt: XML failo specifikacija yra neteisinga arba neišbaigta. Prašome pataisyti klaidas ir bandyti dar kartą.

en: The bookmark has been deleted.
lt: Nuoroda ištrinta.

en: The central list of columns for the current database is empty.
lt: Pagrindinis einamosios duomenų bazės stulpelių sąrašas yra tuščias.

en: The common part of the directory path for all InnoDB data files.
lt: Bendra direktorijų kelio dalis visiems InnoDB duomenų failams.

en: The configuration file now needs a secret passphrase (blowfish_secret).
lt: Nustatymų faile nurodykite slaptą frazę (blowfish_secret).

en: The current number of pending fsync() operations.
lt: Esamu momentu laukiančių fsync() operacijų skaičius.

en: The current number of pending reads.
lt: Esamu momentu laukiančių skaitymų skaičius.

en: The current number of pending writes.
lt: Esamu momentu laukiančių rašymų skaičius.

en: The database name is empty!
lt: Nenurodytas duomenų bazės vardas!

en: The default pointer size in bytes, to be used by CREATE TABLE for MyISAM tables when no MAX_ROWS option is specified.
lt: Numatytasis rodyklės dydis baitais naudojamas CREATE TABLE teiginio MyISAM lentelėms kai nenustatytas MAX_ROWS nustatymas.

en: The definition of a stored function must contain a RETURN statement!
lt: Apibrėžimas „stored“ funkcijos turi turėti RETURN teiginį!

en: The directory you set for upload work cannot be reached.
lt: Aplankas, kuris nurodytas įkeliamiems failams, nepasiekiamas.

en: The file being uploaded is probably larger than the maximum allowed size or this is a known bug in webkit based (Safari, Google Chrome, Arora etc.) browsers.
lt: Siunčiamasis failas tikriausiai didesnis už leistiną dydį arba tai yra žinoma klaida webkit varikliu paremtose saityno naršyklėse (Safari, Google Chrome, Arora ir pan.).

en: The file is being processed, please be patient.
lt: Failas apdorojamas, prašome palaukti.

en: The first line of the file contains the table column names <i>(if this is unchecked, the first line will become part of the data)</i>
lt: Pirmoji failo eilutė saugo lentelės stulpelių vardus <i>(jeigu nepažymėta pirma eilutė tampa duomenų dalis)</i>

en: The following query has failed: "%s"
lt: Sekančios užklausos nepavyko: „%s“

en: The following structures have either been created or altered. Here you can:
lt: Sekanti struktūra buvo sukurta arba pakeista. Čia galite:

en: The host name is empty!
lt: Tuščias prisijungimo adresas!

en: The indexes %1$s and %2$s seem to be equal and one of them could possibly be removed.
lt: Žurnalai %1$s ir %2$s atrodo vienodi ir vienas iš jų gali būti pašalintas.

en: The maximum size of the temporary file MySQL is allowed to use while re-creating a MyISAM index (during REPAIR TABLE, ALTER TABLE, or LOAD DATA INFILE).
lt: Maksimalus MySQL'ui leistinas laikinų failų dydis perkuriant MyISAM indeksus (vykdant REPAIR TABLE, ALTER TABLE arba LOAD DATA INFILE).

en: The mbstring PHP extension was not found and you seem to be using a multibyte charset. Without the mbstring extension phpMyAdmin is unable to split strings correctly and it may result in unexpected results.
lt: Nebuvo rastas PHP išplėtimas mbstring ir panašu, kad Jūs naudojate multibyte simbolių kodaciją. Be mbstring plėtinio phpMyAdmin negali tesingai skaidyti stringų, todėl galite sulaukti netikėtų rezultatų.

en: The mode for automatic recovery of crashed MyISAM tables, as set via the --myisam-recover server startup option.
lt: Režimas, skirtas automatiniam nusprogusių MyISAM lentelių atstatymui, kuris nurodomas per --myisam-recover serverio startavimo parametrą.

en: The name of the primary key must be "PRIMARY"!
lt: Pirminio rakto pavadinimas turi būti "PRIMARY"!

en: The number of cache hits.
lt: Podėlio kreipimųsi skaičius.

en: The number of executed FLUSH statements.
lt: Įvykdytų FLUSH užklausų skaičius.

en: The number of failed attempts to connect to the MySQL server.
lt: Skaičius nepavykusių bandymų prisijungti prie MySQL serverio.

en: The number of files that are open.
lt: Failų kurie yra atidaryti skaičius.

en: The number of free pages.
lt: Tuščių puslapių skaičius.

en: The number of internal COMMIT statements.
lt: Vidinių COMMIT užklausų skaičius.

en: The number of internal ROLLBACK statements.
lt: Vidinių ROLLBACK užklausų skaičius.

en: The number of pages created.
lt: Sukurtų puslapių skaičius.

en: The number of pages read.
lt: Puslapių skaitymų skaičius.

en: The number of pages written.
lt: Įrašytų puslapių skaičius.

en: The number of requests to insert a row in a table.
lt: Skaičius užklausų, kad įtraukti eilutę lentelėje.

en: The number of requests to update a row in a table.
lt: Skaičius užklausų, kad atnaujinti eilutę lentelėje.

en: The number of sorted rows.
lt: Surikiuotų eilučių skaičius.

en: The number of sorts that were done by scanning the table.
lt: Rikiavimų kurie buvo atlikti skenuojant lentelę skaičius.

en: The number of tables that are open.
lt: Lentelių kurios yra atidarytos skaičius.

en: The password for %s was changed successfully.
lt: Vartotojo %s slaptažodis sėkmingai pakeistas.

en: The password is empty!
lt: Tuščias slaptažodis!

en: The passwords aren't the same!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: The phpMyAdmin configuration storage has been deactivated. %sFind out why%s.
lt: phpMyAdmin nustatymų saugykla išjungta. %sIšsiaiškinkite kodėl%s.

en: The primary key has been dropped.
lt: Panaikintas pirminis raktas.

en: The privileges were reloaded successfully.
lt: Teisės sėkmingai perkrautos.

en: The profile has been updated.
lt: Profilis papildytas.

en: The selected user was not found in the privilege table.
lt: Privilegijų lentelėje pasirinktas vartotojas nerastas.

en: The selected users have been deleted successfully.
lt: Pažymėti vartotojai sėkmingai pašalinti.

en: The size of the global transaction log buffer (the engine allocates 2 buffers of this size). The default is 1MB.
lt: Visuotino operacijų žurnalo buferio dydis (variklis paskiria 2 buferius tokio dydžio). Numatyta reikšmė yra 1 MB.

en: The table name is empty!
lt: Tuščias lentelės vardas!

en: The total number of data reads.
lt: Duomenų nuskaitymų skaičius.

en: The total number of data writes.
lt: Duomenų įrašymų skaičius.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
lt: Įkeltas failas viršija MAX_FILE_SIZE nurodymą kuris buvo nustatytas HTML formoje.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
lt: Įkeltas failas viršija upload_max_filesize nurodymą faile php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
lt: Įkeliamas failas buvo tik dalinai įkeltas.

en: The user %s already exists!
lt: Vartotojas %s jau yra!

en: The user name is empty!
lt: Tuščias vartotojo vardas!

en: The web server does not have permission to save the file %s.
lt: Nėra teisių išsaugoti failui %s.

en: Theme
lt: Išvaizda

en: Theme %s not found!
lt: Tema %s nerasta!

en: Theme path not found for theme %s!
lt: Kelias iki temos nerastas temai %s!

en: There are no configured servers
lt: Nėra jokių sukonfigūruotų serverių

en: There are no events to display.
lt: Nėra įvykių rodymui.

en: There is no detailed status information available for this storage engine.
lt: Apie šio Saugojimo Variklio būseną nėra išsamios informacijos.

en: This Host
lt: Dabartinis serveris

en: This MySQL server does not support the %s storage engine.
lt: Šis MySQL serveris nepalaiko %s saugojimo variklio.

en: This MySQL server works as <b>master</b> and <b>slave</b> in <b>replication</b> process.
lt: Šis MySQL serveris veikia kaip <b>pagrindinis</b> ir kaip <b>pavaldusis</b> serveris <b>dauginimo</b> procese.

en: This MySQL server works as <b>master</b> in <b>replication</b> process.
lt: Šis MySQL serveris veikia kaip <b>pagrindinis</b> serveris <b>dauginimo</b> procese.

en: This MySQL server works as <b>slave</b> in <b>replication</b> process.
lt: Šis MySQL serveris veikia kaip <b>pavaldusis</b> serveris <b>dauginimo</b> procese.

en: This feature is not supported by your web browser
lt: Šios galimybės Jūsų interneto naršyklė nepalaiko

en: This format has no options
lt: Šis formatas neturi nustatymų

en: This is the amount of memory allocated to the index cache. Default value is 32MB. The memory allocated here is used only for caching index pages.
lt: Tai yra atminties dydis skirtas rodyklės (index) podėliui (cache). Numatytoji reikšmė yra 32 MB. Paskirta atmintis yra naudojama tik rodyklės padėjimui (for caching index pages).

en: This operation could take a long time. Proceed anyway?
lt: Operacija gali ilgai užtrukti. Tęsti?

en: This plugin does not support compressed imports!
lt: Priedas nepalaiko suglaudintų importų!

en: This server is configured as master in a replication process.
lt: Šis serveris sukonfigūruotas kaip pagrindinis (master) daugintuvo (replication) procese.

en: This setting is disabled, it will not be applied to your configuration.
lt: Šis nustatymas išjungtas, tai nebus taikoma jūsų konfigūracijoje.

en: This usually means there is a syntax error in it, please check any errors shown below.
lt: Tai dažniausiai reiškia, kad yra įvelta sintaksės klaida, prašome patikrinti žemiau esančias klaidas.

en: This value is interpreted using %1$sstrftime%2$s, so you can use time formatting strings. Additionally the following transformations will happen: %3$s. Other text will be kept as is. See the %4$sFAQ%5$s for details.
lt: Ši reikšmė interpretuojama naudojant %1$sstrftime%2$s, taigi Jūs galite keisti laiko formatavimą. Taip pat pakeičiamos šios eilutės: %3$s. Kitas tekstas bus paliktas kaip yra. Žiūrėti %4$sDUK%5$s smulkesnei informacijai.

en: This view has at least this number of rows. Please refer to %sdocumentation%s.
lt: Šis rodinys turi mažiausiai tiek eilučių. Daugiau informacijos %sdokumentacijoje%s.

en: Thread %s was successfully killed.
lt: Gija %s buvo sėkmingai išjungta.

en: Threads
lt: Gijos

en: Thu
lt: Ket

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time
lt: Laikas

en: To
lt: Kam

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle small/big
lt: Suskleisti/Išskleisti

en: Too many error messages, some are not displayed.
lt: Per daug klaidų žinučių, dėl to kai kurių neparodėme.

en: Total
lt: Iš viso

en: Total memory
lt: Iš viso atminties

en: Total time:
lt: Iš viso užtruko:

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Track table
lt: Sekti lentelę

en: Tracked tables
lt: Sekamos lentelės

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Tracking data deleted successfully.
lt: Sekimo duomenys ištrinti sėkmingai.

en: Tracking is active.
lt: Sekimas yra aktyvus.

en: Tracking is not active.
lt: Sekimas yra neaktyvus.

en: Tracking of changes made in database. Requires the phpMyAdmin configuration storage.
lt: Sekti duomenų bazėje atliktus pakeitimus. Reikia phpMyAdmin nustatymų saugyklos.

en: Tracking report
lt: Sekimo ataskaita

en: Traffic
lt: Apkrovimas

en: Transaction buffer size
lt: Operacijų (Transaction) buferio dydis

en: Truncate Shown Queries
lt: Trumpinti rodomas užklausas

en: Try to revert erroneous fields to their default values
lt: Pabandykite sugrąžinti klaidingų laukelių reikšmes sugrąžinti į numatytąsias

en: Tu
lt: An

en: Tue
lt: Ant

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Type
lt: Tipas

en: UI preferences table
lt: Naudotojo sąsajos nustatymų lentelė

en: Unable to connect to master %s.
lt: Nepavyko prisijungti prie pagrindinio (master) serverio %s.

en: Unable to read master log position. Possible privilege problem on master.
lt: Nepavyko perskaityti pagrindinio (master) serverio žurnalo (log). Galima privilegijų problema pagrindiniame serveryje.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Unit
lt: Vienetas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown error in file upload.
lt: Nežinoma klaida failų įkėlime.

en: Unparsable version string
lt: Nesuprantama versijos eilutė

en: Untracked tables
lt: Nesekamos lentelės

en: Update Query
lt: Atnaujinti užklausą

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Upload directory
lt: Įkelties katalogas

en: Use Host Table
lt: Naudoti Host lentelę

en: Use LOCAL keyword
lt: Naudoti LOCAL raktažodį

en: Use OpenStreetMaps as Base Layer
lt: Naudoti OpenStreetMaps kaip pagrindinį sluoksnį

en: Use SSL
lt: Naudoti SSL

en: Use Tables
lt: Naudoti lenteles

en: Use database search
lt: Naudoti duomenų bazės paiešką

en: Use delayed inserts
lt: Naudoti užlaikytus įterpimus

en: Use ignore inserts
lt: Naudoti ignoruojamuosius įterpimus

en: Use text field
lt: Naudokite teksto įvedimo lauką

en: Use this value
lt: Naudokite šią reikšmę

en: Used memory
lt: Naudojama atmintis

en: Used variable / formula
lt: Naudojamas kintamasis / formulė

en: User
lt: Naudotojas

en: User has been added.
lt: Naudotojas buvo pridėtas.

en: User name
lt: Naudotojo vardas

en: User preferences
lt: Naudotojo nuostatos

en: User:
lt: Vartotojas :

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Users
lt: Naudotojai

en: Users cannot set a higher value
lt: Naudotojai negali nustatyti didesnės reikšmės

en: Users having access to "%s"
lt: Vartotojai turintys priėjimą prie „%s“

en: VIEW name
lt: VIEW pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Value for the column "%s"
lt: Reikšmė „%s“ stulpeliui

en: Values for a new column
lt: Reikšmės naujajam stulpeliui

en: Values for column %s
lt: Stulpelio „%s“ reikšmės

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Version
lt: Versija

en: Version %1$s was created for selected tables, tracking is active for them.
lt: Versija %1$s buvo sukurta pažymėtoms lantelėms, jų sekimas aktyvus.

en: Version check
lt: Versijos patikrinimas

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: Version information:
lt: Versijos informacija:

en: Versions
lt: Versijos

en: View
lt: Rodinys

en: View dump (schema) of database
lt: Peržiūrėti duomenų bazės atvaizdį (schemą)

en: View dump (schema) of databases
lt: Peržiūrėti duomenų bazių atvaizdį (schemą)

en: View dump (schema) of table
lt: Peržiūrėti lentelės struktūros atvaizdį

en: View only
lt: Peržiūra

en: View output as text
lt: Rodyti išvedimą kaip tekstą

en: Views
lt: Rodinys (Views)

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Warnings
lt: Perspėjimai

en: We
lt: Tr

en: Web server
lt: Interneto serveris

en: Wed
lt: Tre

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Welcome to %s
lt: Jūs naudojate %s

en: Where to show the table row links
lt: Kur parodyti lentelės eilučių nuorodas

en: Wildcards % and _ should be escaped with a \ to use them literally.
lt: Norėdami naudoti _ ir % kaip simbolius, prieš juos prirašykite \.

en: With selected:
lt: Pasirinktus:

en: Wk
lt: Sav.

en: Words are separated by a space character (" ").
lt: Žodžiai atskirti tarpo simboliu („ “).

en: Words or values to search for (wildcard: "%"):
lt: Paieškos žodis(iai) arba reikšmė(ės) (pakaitos simboliui: "%"):

en: Write requests
lt: Įrašymo užklausos

en: Write waits
lt: Rašymas laukia

en: Write waits in %
lt: Rašymas laukia %

en: Wrong permissions on configuration file, should not be world writable!
lt: Blogos teisės konfigūracinio failo, neturėtų būti įrašymo galimybė visiems!

en: Wrong username/password. Access denied.
lt: Neteisingas naudotojo vardas arba slaptažodis. Priėjimas uždraustas.

en: X Values
lt: X Reikšmės

en: X-Axis label:
lt: X ašies etiketė:

en: X-Axis:
lt: X-ašis:

en: Y Values
lt: Y Reikšmės

en: Y-Axis label:
lt: Y ašies etiketė:

en: YES
lt: Taip

en: Yes
lt: Taip

en: You allow for connecting to the server without a password.
lt: Jūs leidžiate prisijungti prie serverio be slaptažodžio.

en: You are about to DESTROY a complete database!
lt: Jūs ruošiatės SUNAIKINTI visą duomenų bazę!

en: You are about to DESTROY a complete table!
lt: Jūs ruošiatės SUNAIKINTI visą lentelę!

en: You are about to TRUNCATE a complete table!
lt: Jūs ruošiatės SUNAIKINTI visą lentelę!

en: You are not using a secure connection; all data (including potentially sensitive information, like passwords) is transferred unencrypted!
lt: Jūs nenaudojate saugaus prisijungimo būdo; visi duomenis (įtraukiant potencialiai jautrią informaciją, kaip slaptažodžius) yra perduodami (persiunčiami) nešifruotai!

en: You are using Git version, run [kbd]git pull[/kbd] :-)[br]The latest stable version is %s, released on %s.
lt: Jūs naudojate Git versiją, paleiskite [kbd]git pull[/kbd] :-)[br]Naujausia stabili versija yra %s, išleista %s.

en: You are using the demo server. You can do anything here, but please do not change root, debian-sys-maint and pma users. More information is available at %s.
lt: Jūs naudojate demonstracinį serverį. Čia galite daryti ką norite, bet nepakeiskite admistratoriaus root, debian-sys-maint ir pma vartotojų. Daugiau informacijos galima rasti čia adresu %s.

en: You attempted to load file with unsupported compression (%s). Either support for it is not implemented or disabled by your configuration.
lt: Jūs bandote įkelti failą su nepalaikomu glaudinimu (%s). Palaikymas gali būti neįgyvendintas arba išjungtas Jūsų konfigūracijoje.

en: You can enter hostname/IP address and port separated by space.
lt: Jūs galite įvesti serverio vardą/IP adresą ir prievadą atskirtą tarpu.

en: You can reset all your settings and restore them to default values.
lt: Jūs galite atkurti (nustatyti) pradinius nustatymus.

en: You can set more settings by modifying config.inc.php, eg. by using %sSetup script%s.
lt: Jūs galite nustatyti daugiau nuostatų modifikuojant config.inc.php, pavyzdžiui naudojantis %sDiegimo scenarijumi%s.

en: You can't change these variables. Please log in as root or contact your database administrator.
lt: Jūs negalite pakeisti šių kintamųjų. Prašome prisijungti kaip root arba susisiekite su Jūsų duombazės administratoriumi.

en: You don't have sufficient privileges to be here right now!
lt: Neturite pakankamai teisių čia būti!

en: You have added a new user.
lt: Jūs sukūrėte naują vartotoją.

en: You have enabled mbstring.func_overload in your PHP configuration. This option is incompatible with phpMyAdmin and might cause some data to be corrupted!
lt: Savo PHP konfigūracijoje Jūs įjungėte mbstring.func_overload. Šis nustatymas nėra suderinamas su phpMyAdmin ir gali pažeisti Jūsų duomenis!

en: You have no saved settings!
lt: Jūs neturite išsaugotų nustatymų!

en: You have revoked the privileges for %s.
lt: Jūs panaikinote privilegijas %s.

en: You have to choose at least one column to display!
lt: Pasirinkite bent vieną stulpelį išvedimui!

en: You have updated the privileges for %s.
lt: Jūs pakeitėte privilegijas %s.

en: You may want to refresh the page.
lt: Galite norėti atnaujinti puslapį.

en: You probably did not create a configuration file. You might want to use the %1$ssetup script%2$s to create one.
lt: Jūs dar turbūt nesukūrėte nustatymų failo. Galite pasinaudoti %1$snustatymų skriptu%2$s, kad sukurtumėte failą.

en: You probably tried to upload a file that is too large. Please refer to %sdocumentation%s for a workaround for this limit.
lt: Jūs tikriausiai bandėte įkelti per didelį failą. Prašome perskaityti %sdokumentaciją%s būdams kaip apeiti šį apribojimą.

en: You should upgrade to %s %s or later.
lt: Rekomenduojame atnaujint %s iki %s ar vėlesnės versijos.

en: You were logged out from one server, to logout completely from phpMyAdmin, you need to logout from all servers.
lt: Jūs atsijungėte iš vieno serverio, kad visiškai išeitumėte iš phpMyAdmin, turite atsijungti iš visų serverių.

en: Your preferences will be saved for current session only. Storing them permanently requires %sphpMyAdmin configuration storage%s.
lt: Jūsų nustatymai bus išsaugoti tik šiai sesijai. Saugant juos visam laikui reikia %sphpMyAdmin nustatymų saugyklos%s.

en: active
lt: aktyvus

en: and then
lt: ir tada

en: as regular expression
lt: kaip reguliarųjį išsireiškimą

en: at least one of the words
lt: bent vienas iš žodžių

en: both of the above
lt: abu iš paminėtų

en: complete inserts
lt: užbaigti įterpimus

en: data
lt: duomenys

en: database-specific
lt: tam tikros duomenų bazės

en: dynamic
lt: dinaminis

en: event
lt: įvykis

en: extended inserts
lt: praplėsti įterpimus

[ctx: for MIME transformation]
en: Description
lt: Paaiškinimas

[ctx: for default]
en: None
lt: Nėra

en: general_log and slow_query_log are enabled.
lt: general_log ir slow_query_log yra įjungti.

en: general_log is enabled.
lt: general_log įjungtas.

en: global
lt: globalus

en: gzipped
lt: gzip

en: in use
lt: šiuo metu naudojama

en: include column names in every <code>INSERT</code> statement <br /> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name (col_A,col_B,col_C) VALUES (1,2,3)</code>
lt: įtraukti stulpelių vardus kiekviename <code>INSERT</code> sakinyje <br /> Pavyzdžiui: <code>INSERT INTO lentelės_pavadinimas (stul_A,stul_B,stul_C) VALUES (1,2,3)</code>

en: insert multiple rows in every <code>INSERT</code> statement<br /> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name VALUES (1,2,3), (4,5,6), (7,8,9)</code>
lt: įdėti įvairius įrašus į <code>INSERT</code> sakinį<br /> Pavyzdžiui: <code>INSERT INTO lentelės_pavadinimas VALUES (1,2,3), (4,5,6), (7,8,9)</code>

en: let the user choose
lt: leisti vartotojui pasirinkti

en: long_query_time is set to %d second(s).
lt: long_query_time yra nustatytas į %d sekundė(-es/-žių).

en: maximum %s
lt: didžiausias %s

en: neither of the above
lt: nei vieną iš paminėtų

en: neither of the above<br /> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name VALUES (1,2,3)</code>
lt: nė vienas iš paminėtų<br /> Pavyzdys: <code>INSERT INTO lentelės_pavadinimas VALUES (1,2,3)</code>

en: no description
lt: Aprašymo nėra

en: not OK
lt: Negerai

en: not active
lt: neaktyvus

en: or type variable name:
lt: arba įveskite kintamojo vardą:

en: pages
lt: puslapiai

en: per day
lt: per dieną

en: per hour
lt: per valandą

en: per minute
lt: per minutę

en: per second
lt: per sekundę

en: phpMyAdmin Demo Server
lt: phpMyAdmin Demonstracinis Serveris

en: phpMyAdmin documentation
lt: phpMyAdmin dokumentacija

en: phpMyAdmin homepage
lt: phpMyAdmin tinklalapis

en: phpMyAdmin was unable to kill thread %s. It probably has already been closed.
lt: phpMyAdmin negalėjo išjungti %s proceso. Gali būti jog jis jau užbaigė darbą.

en: possible exploit
lt: galimas pažeidžiamumas

en: shared
lt: padalintas

en: slow_query_log and general_log are disabled.
lt: slow_query_log ir general_log yra išjungti.

en: slow_query_log is enabled.
lt: slow_query_log įjungtas.

en: static
lt: pastovus

en: structure
lt: struktūra

en: structure and data
lt: struktūra ir duomenys

en: unavailable
lt: neprieinamas

en: unknown
lt: nežinoma

en: up to date
lt: naujausias

en: use this for future exports
lt: naudoti šitai ateities eksportams

en: wildcard
lt: pakaitos simbolis

en: zipped
lt: zip

en: … delete the old one from the user tables and reload the privileges afterwards.
lt: … pašalinti seną vartotoją iš vartotojų lentelės ir po to perkrauti privilegijas.

en: … delete the old one from the user tables.
lt: … pašalinti seną vartotoją iš vartotojų lentelės.

en: … keep the old one.
lt: … palikti seną vartotoją.

en: … revoke all active privileges from the old one and delete it afterwards.
lt: … panaikinti visas privilegijas iš seno vartotojo ir poto jį pašalinti.
